Про нас

Міні Міс та Міні містер Львів 2018


FotoArt від Кадриків


Мрієш про велику сцену? Мариш телебаченням та кіно? Телевізійний центр «Кадрики» зробить усе, щоб твої мрії збулися!
Телевізійний центр «Кадрики» – це студія кіно, телебачення та мистецтва. Аналогів нашій студії немає по всій Україні. Діти, які займаються у нашому центрі активно беруть участь в різноманітних грандіозних заходах, фестивалях, концертах, зніманнях кіно та відео кліпів.
Телевізійний центр «Кадрики» – це:
– Розкриття творчого потенціалу молодого артиста, тележурналіста;
– Заняття з професійними викладачами по вокалу, акторській майстерності, хореографії, журналістиці;
– Участь у престижних конкурсах і фестивалях;
– Участь артистів у концертах, турах, PR-проектах і рекламних кампаніях, фотосесіях, а також корпоративних заходах різного масштабу;
– Написання сценаріїв;
– Створення рекламних аудіо та відеороликів;
– Організація різного роду подій «під ключ»;
– Забезпечення PR підтримки та просування;
– Організація і проведення фестивалів, презентаційних та рекламних заходів, тематичних вечірок, шоу-програм із залученням артистів будь-якого жанру (театр, кіно, музика, гумор) на майданчиках України;
– Організація професійних фотосесій;
– Зйомка відеокліпів і рекламних роликів;
– Ротація на радіостанціях, інтернет-порталах, телеканалах;

 

Акторська майстерність – запорука успіху вашої дитини. У дитячому телевізійному центрі «Кадрики» навчають театральній грі, пластиці, правильній міміці та виразності мови. З нами ваша дитина навчиться правильно формувати думку та виразно розмовляти. Уроки акторської майстерності у нашому центрі допоможуть здійснити мрію вашої дитини: стати впевненими і успішними.

Професійна телестудія дитячого центру «Кадрики» дає можливість нашим вихованцям відчувати себе справжніми журналістами. У нас створене середовище для розвитку майбутніх зірок телеекрану. Професійне телевізійне обладнання – прожектори, спеціальний стіл для ведучих. І ваша дитина у центрі уваги!

Уроки хореографії у дитячому телевізійному центрі «Кадрики» мають на меті розвивати творчі здібності вашої дитини. Наші вихованці не просто танцюють, вони зміцнюють здоров’я, розвиваються та покращують координацію. В дітях виховується впевненість та сила волі. А також учні беруть участь у фестивалях, конкурсах та концертах.

Танці для дітей у студії продюсерського центру «Кадрики». Саме тут навчають сучасним танцям. Вашій дитині представлена чудова можливість стати частинкою професійних хореографічних постановок. А також наші вихованці беруть участь у фестивалях, конкурсах та концертах. З нами ваша дитина отримає досвід, стане впевненою та організованою.

Вихованці дитячого телевізійного центру «Кадрики» навчаються вокалу. Успіхи наших учнів вже радують батьків і приносять призові місця на вокальних конкурсах. Також ми пропонуємо індивідуальні заняття для досягнення максимального успіху співочої кар’єри вашої дитини. Більше того, вихованці «Кадриків» є постійними учасниками концертів, фестивалів та конкурсів. А хто виявляє особливе прагнення до вокалу, має можливість записати авторську пісню.

Гуртки для дітей у дитячому телевізійному центрі «Кадрики». Ми допоможемо розкрити будь-який талант. Акторська майстерність, хореографія, ораторська майстерність, модельна школа, вокал та багато іншого ви знайдете у нашому центрі. Ми впевнені, що кожна дитина талановита, просто необхідно допомогти їй проявити себе.

Ораторська майстерність необхідна для розвитку успішної дитини. Телевізійний центр «Кадрики» допоможе вашій дитині грамотно формулювати та висловлювати свої думки, правильно вести діалог, додасть упевненості в різних життєвих ситуаціях. Під час навчання панує дружня атмосфера. Саме за таких умов діти працюють найкраще. Ми підготували ідеальні умови для розвитку та навчання.

Модельна школа для дітей телевізійного центру «Кадрики» навчає майбутніх моделей. Більше того, ми допомагаємо набути впевненість в собі, навчитися цінувати та підкреслювати свою красу. А також мати жіночну, граційну та модельну ходу. Наша школа, крім обов’язкових для моделі дисциплін, таких як дефіле, фото-клас, навчає ще й мистецтву бути справжньою леді.

Авторські пісні для дітей допоможуть знайти у телевізійному центрі «Кадрики». Ми підбираємо індивідуальний репертуар для кожної дитини. Якщо ваша дитина має вокальні здібності та бажання бути зіркою, то потрібно допомогти їй проявити себе. Давайте розвивати талант вашої дитини разом!

Зйомки відео-кліпів на авторські пісні, каверів на найпопулярніші хіти для дітей у дитячому продюсерському центрі «Кадрики». Ми знайдемо індивідуальних підхід до кожної дитини. І якщо ваша дитина мріє про власний музичний кліп, то ми зробимо її мрію реальністю. Більше того, ми організовуємо ротацію відео-роботи на телебаченні.

Професійну фотостудію для дітей ви знайдете у дитячому телевізійному центрі «Кадрики». Саме тут ви зможете замовити фотосесію для вашої дитини. Ми підбираємо індивідуальний образ для кожного маленького клієнта – образ, зачіска, макіяж, локація. У нас працюють лише професіонали, які допоможуть вашій дитині розкритись, стати впевненими в собі. Також вихованці центру «Кадрики» стають обличчями модних журналів, афіш та бігбордів.

Найцікавіші телепрограми для дітей знімають у дитячому телевізійному центрі «Кадрики». Наші вихованці мають можливість бути справжніми зірками телеекранів. Вони є постійними ведучими телевізійних програм на львівському телебаченні. Також ми підбираємо індивідуальну рубрику для кожної дитини. У нас виховуються маленькі зірочки, яких чекає велике майбутнє. Ваша дитина отримає досвід, стане впевненою в собі, організованою та успішною разом з нами.

Професійні фотосесії для дітей у дитячому телевізійному центрі «Кадрики». Ми підбираємо індивідуальні, оригінальні, сучасні та креативні образи для наших вихованців. Фотосесії у найрізноманітніших локаціях та стилях. У центрі «Кадрики» працюють справжні професіонали, які знаходять підхід до кожної дитини. Саме тому наші діти завжди на обкладинках модних журналів, афіш та бігбордів.